PlayStataion Plus Premium kullanıcılarına müjde!

Sony, bu Kasım ayında PlayStation Plus Oyun Kataloğu ile oyun severlere heyecan dolu bir deneyim sunmaya hazırlanıyor. Bu ay, Extra ve Deluxe abonelerine yönelik olarak patlayıcı soygunlar, zombi hayatta kalma, mech’ler ve daha fazlasını içeren bir oyun yelpazesi vaat ediliyor.

Teardown

Öncü oyun Teardown, PlayStation Plus Extra ve Premium üyelerine özel olarak ilk gün itibarıyla sunulacak bir yıkım soygun macerası. Stratejik soygunlar yapın, ham gücünüzü serbest bırakın ve tamamen yıkılabilir bir ortamda etkileşimli bir kaos içinde ilerleyin. Oyun, oyunculara duvarları patlatma, düşmanları alt etme ve cesur kaçışlar gerçekleştirme olanağı sunan benzersiz bir esneklik ve ortaya çıkan oyun deneyimi sağlıyor.

Dead Island: Riptide Definitive Edition

Kataloğa eklenen oyunlardan biri de Dead Island Riptide Definitive Edition. Bu aksiyon RPG, oyuncuları bir zombi kıyametinin içgüdüsel yakın dövüş savaşına dahil ediyor. Yenilenmiş sürüm, geliştirilmiş görseller ve daha önce yayınlanan tüm DLC’ler ile yoğun bir kooperatif deneyimi sunuyor.

Dragon’s Dogma: Dark Arisen

Alkışlarla karşılanan aksiyon-RPG Dragon’s Dogma: Dark Arisen, heyecan verici savaşlar ve geniş bir açık dünya macerası ile 1080p HD grafiklerde geri dönüyor. Tüm DLC’ler dahil edilmiş olarak geliyor, bu da macera severler için kaçırılmaması gereken bir oyun olmasını sağlıyor.

Mobile Suit Gundam: Extreme vs. Maxi Boost On

Mobile Suit Gundam: Extreme vs. Maxi Boost On, 36 başlıktan 180’den fazla kostüm içeren yoğun 2’ye 2 takım savaşları ile savaş alanında fırtına gibi esiyor. Bu arcade hiti, ev konsolu portunda heyecan verici mobil suit savaşları vaat ediyor.

Kataloğun diğer oyunları arasında Superliminal, Eiyuden Chronicle: Rising, Nobunaga’s Ambition: Taishi, Alternate Jake Hunter: Daedalus The Awakening of Golden Jazz ve River City Melee Mach!! bulunuyor. Sonuncusu, kaotik çok oyunculu eğlence için basit kontroller sunuyor.

Sürpriz bir şekilde, PlayStation Plus Oyun Kataloğu ayrıca beklenmedik bir ekleme yapıyor ve 2009 yapımı filmi temel alan bir PSP oyunu Disney’in Up’ı ekliyor. Teardown’ın zaten heyecan uyandırması ve diğer oyunların 21 Kasım’da sunulacak olmasıyla, PlayStation Plus aboneleri bu Kasım ayında heyecan verici bir deneyim yaşayacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x