Üç Kız Kardeş’te Rüçhan öldü mü?

Üç Kız Kardeş dizisinin 61. bölümü Kanal D ekranlarında izleyiciyle buluştu. 7 Kasım Salı günü yayınlanan Üç Kız Kardeş dizisinin 61. bölümünde Türkan, Rüçhan’ın ölümüne sebep olmakla kendisini suçlar.

ÜÇ KIZ KARDEŞ – SON BÖLÜM

TÜRKAN YENİLDİ

Türkan, kızının velayetiyle sarsılmış ve bu davanın peşine düşerken öfkesine yenilerek her şeyini kaybetmekle yüz yüze gelmiştir. Türkan kızının mı? Aşkının mı? yoksa özgürlüğünün mü peşine düşecektir? Somer ve Türkan arasında büyük savaş Türkan’ın yenilgisiyle sonlanır.

TÜRKAN BÜYÜK SAVAŞI KAYBETTİ – İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Dönüş hastalığıyla mücadele verirken, sevinçli haberi alır. Sadık başta olmak üzere tüm Kalender Ailesi, Dönüş’ten gelen haberle sevinir.

‘GİTME TÜRKAN’ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

HESAPLAŞMA FACİAYLA SONLANDI

Rüçhan, eski kötü günleri Türkan’a tekrar hatırlatıp, Türkan’ın sinirlerini bozar. Türkan ve Rüçhan için büyük hesaplaşma zamanıdır. Ancak bu hesaplaşma hiç beklenmeyen bir faciayla sonlanır.

TÜRKAN BAYGINLIK GEÇİRİYOR – İZLEMEK İÇİN TIKLA 

RÜÇHAN ÖLÜRSE TÜRKAN NE YAPACAK?

Serdar’ın Dönüş’ten sakladığı sır artık gün yüzüne çıkmıştır. Dönüş’ü şoke eden gerçek, Cevriye’nin yüzünden ortaya çıkar.
Rüçhan hastaneye kaldırılır ancak durumu çok ciddidir. Somer, annesinin başına gelenlerden sonra çok sinirlidir ama yaşananlarla Türkan’ın ilgisi olduğunu bilmez. Kartal ise Türkan’ı Rüçhan konusunda uyarır. Rüçhan’ın ölmesi de yaşaması da Türkan için çıkışı olmayan bir durumdur. Peki, Rüçhan ölürse Türkan ne yapacak? Türkan, Defne’yi alıp gidecek mi?

TÜRKAN, RÜÇHAN’I ÖLDÜRDÜ MÜ?

Üç Kız Kardeş yeni bölümüyle salı 20.00’da Kanal D’de!

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x