Yıldız Çağrı Atiksoy ve Berk Oktay, Bebek Heyecanı ile Bakın Nasıl Havalara Uçtu!

Ekranların sevilen oyuncuları Yıldız Çağrı Atiksoy ve Berk Oktay çifti, geçtiğimiz yıl yaşadıkları büyük aşkı evlilikle taçlandırdı biliyorsunuz ki. Magazin gündeminin sevilen çiftleri arasında yer alan çiftten, geçtiğimiz aylarda bir bebek müjdesi gelmişti. 2. Sayfanın haberine göre Yıldız Çağrı Atiksoy, heyecanını eşi Berk Oktay ile paylaştı.

İşte detaylar ?

Son zamanların gözde çifti Yıldız Çağrı Atiksoy ve Berk Oktay ikilisini tanımayanınız yoktur diye düşünüyoruz.

Berk Oktay ve Yıldız Çağrı Atiksoy bir süredir deli dolu bir aşk yaşıyorlardı biliyorsunuz ki. Hatta Şubat ayında ilişkilerini bir adım ileri taşıyarak evlenme kararı almışlardı.

Başarılı oyuncular Berk Oktay ve Yıldız Çağrı Atiksoy, iki yıllık birlikteliklerinin ardından geçtiğimiz Eylül ayında nikah masasına oturmuştu.

Uyumlarıyla görenleri kıskandıran çiftten, Birsen Altuntaş özel haberiyle geçtiğimiz günlerde ilk bebeklerini beklediklerinin müjdesini almıştık.

2. Sayfanın haberine göre henüz 4 aylık hamile olan Atiksoy, hamilelik haberi ile ilgili “Berk baba olacağını öğrendiğinde çok heyecanlandı. İlk defa onu böyle gördüm. Uzun zamandır biz de çok istiyorduk. Bu haber bizi çok mutlu etti” dedi.

Baba olmanın heyecanını iliklerine kadar yaşayan Berk Oktay ise “O duyguyu nasıl anlatabilirim bilmiyorum ama birkaç gün heyecandan kendime gelemedim. İsim düşünmedik, sağlıkla aramıza gelmesini istiyoruz. Sabırsızca bekliyoruz” dedi.

Heyecanını eşi ile paylaşan Yıldız Çağrı Atiksoy’un ve Berk Oktay’ın açıklamaları gözlerimizi yaşarttı desek yeridir.

Siz çiftin bu açıklamaları hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x